Projekty instalacji fotowoltaicznych

Projekt fotowoltaika

Kompleksowy projekt montażu fotowoltaiki, projekt fotowoltaika dla firmy, projekt fotowoltaiki dla domu. Zobacz czy wytrzyma to Twój dach. Możesz bez zobowiązań zamówić projekt. Fotowoltaika wykorzystuje potencjał promieniowania słonecznego, przekształcając je w energię elektryczną. Do tego celu stosowane są instalacje fotowoltaiczne, które powstają na bazie indywidualnie tworzonych projektów, dostosowanych do warunków technicznych miejsca instalacji. Jeśli planujesz wykorzystywać panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej, sprawdź która oferta SmartEkoDom będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. 

Czytaj więcej

fotowoltaika Gliwice
Projekt fotowoltaika Jastrzębie
Prijekt fotowoltaika Pawłowice

  Zamów darmowy projekt instalacji fotowoltaicznej


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Firma/Instytucja

  Ulica, nr domu/lok. (wymagane)

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Województwo

  Numer telefonu

  Adres e-mail (wymagane)

  Budynek


  Typ dachu
  płaskijednospadowydwuspadowyczterospadowy

  Wysokość budynku (m)

  Wysokość do okapu (m)

  Długość dachu (m)

  Szerokość dachu (m)

  Długość grzbietu (m)

  Kąt pochylenia dachu

  Rodzaj poszycia
  dachówkagontdachówka karpiówkapapa bitumicznainne

  Ile miesięcznie wydajesz na energię?

  Szczegóły projektu, załączniki (mapki, szkice, zdjęcia itp.)


  Planowany budżet

  Termin realizacji

  Załącznik 1

  Załącznik 2

  Dodatkowa wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Projekty fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w domach jednorodzinnych to inwestycja długofalowa, mająca na celu zmniejszenie kosztów użytkowanej energii elektrycznej. Produkując energię można nawet na niej zarabiać! Wystarczy zostać prosumentem – to ktoś konsumujący energię, ale też ją wytwarzający. Wszystko zaczyna się jednak od projektu instalacji, który powinien zostać stworzony na podstawie indywidualnych potrzeb mieszkańców domu. W SmartEkoDom proponujemy instalacje typu off-grid oraz on-grid. Pierwsza opcja polega na całkowitym uniezależnieniu się od sieci energetycznej.

  Jest to rozwiązanie korzystne w przypadku domów oddalonych od linii energetycznych, które mogą zostać uszkodzone na przykład podczas wichur. Instalacja ta umożliwia bezobsługową pracę nawet przez 30 lat, jest to więc praktycznie niewyczerpane źródło energii dostępne dla każdego. Drugą możliwą formą jest instalacja ogniw on-grid. Taki system jest połączony bezpośrednio z siecią energetyczną oraz w pełni z nią zsynchronizowany. Wytworzona dzięki instalacji fotowoltaicznej energia elektryczna jest w pierwszej kolejności zużywana na potrzeby wynikające z zasilania odbiorników energii, jednak nadmiar energii może trafić do sieci energetycznej. 

  Projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla firm

  Oferta SmartEkoDom dotycząca projektowania instalacji fotowoltaicznych skierowana jest również do firm, które chcą obniżyć koszty funkcjonowania dzięki instalacji PV. Oszczędności wynikające z zastosowania energetyki odnawialnej są odczuwalne już od pierwszego dnia podłączenia do sieci. W przypadku niemalże każdej firmy wydatki związane z prowadzoną działalnością obejmują koszty energii elektrycznej. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorstw posiadających budynki biurowe, hale produkcyjne czy magazynowe, a także parkingi oraz place manewrowe. W takich przypadkach rachunki za energię mogą stanowić znaczny koszt prowadzenia działalności. 

  Inwestycja w energetykę odnawialną jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które pozwala pozyskać prąd z nieograniczonego źródła energii, jakim jest Słońce. Odpowiednio zaprojektowana instalacja wytworzy energię, która będzie zużywana prawie całkowicie. Co istotne, zakup instalacji stanowi koszt przedsiębiorcy, który może zostać odpisany od podatku bądź zamortyzowany jako środek trwały. Jeśli jesteś zainteresowany projektem fotowoltaicznym dla swojej firmy, skontaktuj się z nami. W oferowanych przez nas instalacjach fotowoltaicznych wykorzystujemy trwałe, wydajne i bezawaryjne urządzenia, które gwarantują wieloletnie działanie. W SmartEkoDom możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc również w kwestii uzyskania dotacji na system fotowoltaiczny.  

  Translate »